Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jaworzno: Publiczny różaniec w intencji obrony życia poczętego i odnowy moralnej Narodu Polskiego

23 marca @ 15:00 - 16:30

Modlimy się za przyczyną Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy i Strażniczki Polski, która towarzyszyć nam będzie w kopii cudownego Wizerunku peregrynującego właśnie po Diecezji Sosnowieckiej! 23 marca 2024 (w sobotę) o 15:00 spotykamy się na Rynku w Jaworznie, aby odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego, Różaniec Najświętszej Maryi Panny oraz uczestniczyć w pikiecie edukacyjnej pro-life wespół z Fundacją Pro-prawo do życia.

W obliczu takich zagrożeń jak: próby legalizacji mordowania nienarodzonych dzieci w polskim Sejmie, plan likwidacji klauzuli sumienia, wpisanie „prawa” do tzw. aborcji do konstytucji we Francji, katastrofa demograficzna w Polsce, powszechna demoralizacja oraz wojna ideologiczna przeciwko rodzinie i wartościom – nie wolno pozostawać biernym! Potrzebna jest wzmożona AKTYWNOŚĆ LUDZI DOBREJ WOLI oraz NIEUSTANNA MODLITWA, także publiczna, aby odważnie dać świadectwo Prawdzie i pociągnąć ku niej innych.

Aktualności na temat Różańca publicznego w Jaworznie można śledzić na fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/rozaniecpublicznyjaworzno

Szczegóły

Data:
23 marca
Godzina:
15:00 - 16:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/rozaniecpublicznyjaworzno

Miejsce wydarzenia

Jaworzno, Rynek
Jaworzno, śląskie Poland