Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warszawa: Marsz w obronie dzieci

11 kwietnia @ 15:00 - 19:00

Gdzie się widzimy?

W dniach od 11 do 13 kwietnia Sejm będzie debatował i głosował nad ustawami, które zabijanie poczętych dzieci mają uczynić rzeczą oczywistą, a w przypadku lekarzy obowiązkową. Projekt premiera Tuska zakłada wprowadzenie aborcji na życzenie do końca 12 tygodnia ciąży bez ograniczeń, a przy podejrzeniu(!) wad dziecka do końca ciąży. Dalej idzie projekt Lewicy, która chce aborcji na życzenie praktycznie do końca ciąży. W innym projekcie Lewica domaga się wprowadzenia bezkarności wszystkich zamieszanych w proceder aborcyjnego mordowania dzieci – handlarzy środkami poronnymi, osób, które nakłaniają do aborcji a także tych, którzy aborcje wykonują. Z mocy prawa mordercy mają być bezkarni.

Dlatego 11 kwietnia organizujemy Marsz w obronie dzieci, który zacznie się przed kościołem Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu o godzinie 16, a następnie przez centrum Warszawy przejdzie przed Sejm.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie chcą zniszczenia Polski, do udziału w Marszu. Udzielimy wszelkich informacji i pomocy osobom, które do Warszawy przybędą z daleka.

Szczegóły

Data:
11 kwietnia
Godzina:
15:00 - 19:00
Witryna internetowa:
https://stronazycia.pl/marsz-w-obronie-dzieci/

Organizator

Obrońcy życia

Miejsce wydarzenia

Bazylika świętego Krzyża
Warszawa, + Google Map