Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warszawa: Dzień Wolności i Suwerenności – Normalności

11 maja @ 14:00 - 21:00

Zapraszamy Państwa na cykliczne wydarzenie organizowane przez Konfederację korony polskiej Posła Grzegorza Brauna. W tym roku tematami przewodnimi będą:
  1. Stop ukrainizacji Polski – zagrożenie, o którym w swoim programie „Stop ukrainizacji Polski” w lipcu 2022 roku Poseł Grzegorz Braun w znaczącym stopniu niestety już się spełniło. Od tamtego czasu dochodzą kolejne wydarzenia, wypowiedzi i decyzje, które nie pozostawiają wątpliwości co do niezrozumiałej i nieadekwatnej do sytuacji uległości polskiego rządu w stosunku do rządu, państwa i ludności ukraińskiej. Teoretycznie władza w Polsce się zmieniła, ale niestety wycofania się, choćby stopniowego nie widać.
  2. POLEXIT – zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Kandydaci konfederacji Korony Polskiej do Parlamentu Europejskiego idą do wyborów z misją ochrony interesu Polski i Polaków w Unii Europejskiej. Tak jak Konfederacja głosuje w sejmie RP, często jako jedyna partia polityczna przeciwstawiająca się realizacji szkodliwych projektów tak i w PE będziemy strzec interesów naszego kraju. Gdy tylko Polacy będą na to gotowi staniemy na czele tych, którzy będą dążyć do wyjścia Polski z UE.
  3. Piknik – po części oficjalnej zapraszamy Państwa na piknik. Tak jak w roku ubiegłym zapewniamy autokar, który dowiezie nas na miejsce (powrót we własnym zakresie).
Podczas marszu i pikniku będzie sposobność porozmawiania z kandydatami Konfederacji Korony Polskiej do PE:
Okręg nr 4 Warszawa i okolice oraz zagranica – Diana Ruchniewicz

Szczegóły

Data:
11 maja
Godzina:
14:00 - 21:00

Organizator

Konfederacja Korony Polskiej
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pałac Prezydencki
Ul. Krakowskie Przedmieście 44
Warszawa,
+ Google Map